APLIKACJA EPSON SMART PANEL

Zrewolucjonizuj podejście do drukowania i skanowania.

Wszystko, czego potrzebujesz, aby zmienić swoje urządzenie mobilne w doskonałe narzędzie do drukowania, skanowania i zarządzania, znajdziesz w jednej aplikacji.

APLIKACJA EPSON SMART PANEL

Innowacyjna aplikacja do łatwego zarządzania drukarkami i skanerami Epson

Dzięki aplikacji Smart Panel można monitorować stan drukarki lub skanera, zarządzać zadaniami drukowania, sprawdzać poziom tuszu oraz drukować lub skanować bezpośrednio z urządzeń przenośnych. Aplikacja dostępna jest w sklepach App Store i Google Play. Można ją szybko i łatwo zainstalować na smartfonie lub tablecie.

Drukowanie bezprzewodowe z urządzeń przenośnych

Łatwe konfigurowanie sieci bezprzewodowej umożliwia sprawne podłączenie zgodnego produktu marki Epson do sieci i drukowanie bezpośrednio z urządzenia przenośnego. Skonfiguruj ustawienia i preferencje drukarki, takie jak rozmiar i typ papieru, aby zawsze uzyskać najlepsze wydruki.

Łatwe skanowanie dokumentów ze smartfona

Skanowanie dokumentów i zdjęć jest bajecznie proste dzięki przyjaznemu interfejsowi użytkownika. Wśród dostępnych opcji jest skanowanie kolorowe, czarno-białe i skanowanie w wysokiej rozdzielczości. Aby zapewniać wysoką jakość skanów, aplikacja zawiera funkcje udoskonalania obrazu, takie jak automatyczne kadrowanie i korekcja kolorów.

Odkryj więcej usług i aplikacji Epson

Apple i logo Apple są znakami towarowymi Apple Inc.

Google Play i logo Google Play są znakami towarowymi Google LLC.