SKANERY DO BIUR

SKANERY EPSON DLA FIRM

Produkty Epson w Twojej firmie

Skanery są niezbędne w wielu firmach — to dzięki nim można przetwarzać informacje fizyczne do łatwej w obsłudze i bezpiecznej postaci cyfrowej. Aby sprostać rosnącym wymaganiom różnorodnych branż, opracowaliśmy najbardziej wszechstronne skanery na rynku, zapewniające szybkie i łatwe skanowanie obrazów i dokumentów w wysokiej jakości.

Łatwy odczyt, konwersja i przesyłanie zeskanowanych informacji w obrębie organizacji. Skorzystaj z zaawansowanych funkcji obrazowania dokumentów, które pozwalają na bezproblemowe przechowywanie skanów w wysokiej jakości w dowolnym istniejącym środowisku roboczym — zarówno w prostych systemach obsługi dokumentów, jak i w chmurze oraz w profesjonalnych rozwiązaniach do zarządzania treścią.

Nasze nowe skanery pozwolą zmniejszyć nakład pracy związany z odczytem i przechowywaniem dokumentów, a przy tym można je dostosować do różnych warunków i potrzeb odmiennych sektorów biznesowych, by spełniały wszystkie potrzeby użytkowników.

Proste skanowanie

Idealne rozwiązanie dla organizacji często korzystających z opcji skanowania. Prosty proces skanowania opracowany przez firmę Epson pozwoli zaoszczędzić czas i pracować wydajniej niezależnie od używanego formatu.

Niezależnie od tego, czy skanowane materiały są rozmiaru znaczka pocztowego, czy w formacie A0, z łatwością można je zapisać w wysokiej rozdzielczości i odtworzyć niemal w dowolnej skali.

Najmniejsze nawet zdjęcia, niezależnie od źródła ich pochodzenia, można zeskanować z zachowaniem tak wysokiego poziomu szczegółowości, że ich późniejsze wydrukowanie w dużym formacie nie powinno sprawić żadnego kłopotu.

Co więcej, rozwiązania od Epson umożliwiają łatwe skanowanie do wielu lokalizacji docelowych.

Elastyczne opcje skanowania

Skanuj bezpośrednio z ekranu dotykowego skanera i twórz własne zestawy ustawień i układów bez potrzeby korzystania z komputera. Możesz również skanować i udostępniać dokumenty za pośrednictwem komputera PC lub Mac dzięki oprogramowaniu Epson ScanSmart bądź skorzystać ze swojego telefonu lub tabletu przy pomocy aplikacji Epson Smart Panel.

Zaawansowane rozwiązania do skanowania Epson

Dwuetapowy proces skanowania opracowany przecz firmę Epson jest idealny do trudnych zadań wymagających wysokiej produktywności. Pozwala odczytywać i segregować dokumenty w kilka sekund na podstawie parametrów użytkownika. Sterowniki TWAIN, ISIS i WIA oraz inne dodatki umożliwiają płynną integrację z systemami zarządzania dokumentami, systemami przepływu pracy oraz z usługami w chmurze.

Technologia, która pomaga

Skanery Epson sprostają wszystkim Twoim oczekiwaniom i pozwolą Ci przejść na poziom cyfrowy.

Znajdź swój produkt

SKANERY A4

SKANERY A3

SKANERY DO CZEKÓW

WYSOKA ROZDZIELCZOŚĆ

SKANERY WIELKOFORMATOWE

SKANERY MOBILNE

Więcej informacji o naszych pozostałych seriach skanerów biznesowych

Chcesz wiedzieć więcej?

Porozmawiaj z jednym z naszych pracowników, aby dowiedzieć się, w jaki sposób obniżyć koszty i pracować wydajniej.