PRECYZYJNE SKANOWANIE, WYRAZISTE SZCZEGÓŁY

Uchwyć w wysokich rozdzielczościach szczegóły zapisów historycznych, fotografii, negatywów filmów i przedmiotów dzięki skanerom z serii Epson Expression i oprogramowaniu LaserSoft

Ułatwione skanowanie precyzyjne

Expression 12000XL to wszechstronny, wielkoformatowy skaner o wysokiej rozdzielczości zaprojektowany pod kątem zastosowań, w których wysoka szczegółowość jest najważniejsza.

Dołączone profesjonalne oprogramowanie do ulepszania obrazu — LaserSoft SilverFast Ai 8.8 — oferuje proste w obsłudze funkcje przetwarzania obrazu, w tym profesjonalne usuwanie kurzu, ziarnistości i szumów czy korekcję tonów, aby zapewnić precyzyjne rezultaty.

Zobacz ofertę

Skaner graficzny A3

Wysokiej jakości skaner graficzny A3 umożliwia wyraziste i dokładne skanowanie planów, fotografii i dzieł sztuki z precyzją, jakiej oczekują użytkownicy.

 • Wysoka jakość skanowania w formacie A3
 • Zaawansowane funkcje oprogramowania
 • Możliwość skanowania klisz

WIĘCEJ INFORMACJI

Epson 12000XL

Diamond

Wyraziste i dokładne odwzorowanie obrazów

Expression 12000XL i 12000XL Pro to wysokiej jakości skanery A3 zaprojektowane pod kątem zastosowań, w których wysoki poziom precyzji jest kluczowy. Za ich pomocą można w prosty sposób precyzyjnie skanować materiały w formacie do A3+ i za każdym razem uzyskiwać wyraziste obrazy oraz profesjonalne wyniki. Seria idealnie nadaje się do skanowania szczegółowych obrazów, w tym dokumentów historycznych, zdjęć rentgenowskich1, negatywów, planów architektonicznych, dowodów kryminalistycznych i przedmiotów. Jest ponadto elastyczna, prosta w obsłudze i w porównaniu do poprzednich modeli Epson zużywa mniej energii.

Zoptymalizuj skanowanie

 • Healthcare

  Służba zdrowia i zdjęcia rentgenowskie

  Niewiele skanerów jest odpowiednich do tworzenia cyfrowych kopii kliszy rentgenowskich, a z medycznego punktu widzenia uchwycenie wszelkich detali i maksymalnej głębi kolorów jest niezwykle ważne.

  Najnowsze oprogramowanie pozwala zapisywać fotografie, negatywy i zdjęcia rentgenowskie w wysokiej rozdzielczości i zgodnie z międzynarodowymi normami, takimi jak DICOM.

 • Textile rainbow

  Produkcja tkanin

  Odwzorowanie kolorów pełni kluczową rolę w produkcji tkanin. Jakiekolwiek błędy kolorystyczne mogą sprawić, że całe partie produktów będą nieudane, co wpływa na zużycie zasobów i niepotrzebne straty materiałów.

  Oprogramowania SilverFast TexColorAnalyzer i skanerów Epson można użyć na każdym etapie procesu — od domu projektowego do fabryki — i dzięki nim zapewnić bardzo dokładne odwzorowanie kolorów i spełnić wysokie standardy w trakcie całego procesu produkcji.

 • Temple and trees

  Fotografia

  Chroń zdjęcia i klisze, tworząc ich cyfrowe kopie. Niezależnie od tego, czy jest to właśnie nakręcony film, niedawno odkryte stare fotografie i klisze czy cenne dokumenty, potrzebujesz rozwiązania, które poradzi sobie z różnymi nośnikami specjalistycznymi i będzie w stanie wiernie oddać szczegółowość oryginałów.

  Niektórych rzeczy po prostu nie da się zastąpić, a niestety fotografie z upływem czasu żółkną, a negatywy niszczeją. Nieważne, czy jesteś fotografem, entuzjastą historii czy kuratorem muzeum — nie pozwól, by cenne szczegóły zostały na zawsze utracone.

 • Forensics

  Sektor prawny i publiczny

  Kiedy każdy piksel ma znaczenie w ważnych dokumentach prawnych, stosowane są skanery Expression firmy Epson. Dzięki gęstości optycznej wynoszącej 3,8 Dmax, a także 48-bitowej głębi kolorów i technologii Micro Step Drive TM firmy Epson zapewniona jest wysoka precyzja nawet podczas skanowania odcisków palców w dowodach kryminalistycznych.

Epson Expression 12000XL

Gęstość optyczna skanera Expression 12000XL wynosząca 3,8 Dmax oraz 48-bitowa głębia kolorów zapewniają ostre i precyzyjne odwzorowanie najszerszej gamy kolorów, nawet w przypadku ciemnych fragmentów. Ponadto wysoka rozdzielczość — 2400 x 4800 dpi — i niezwykle dokładna technologia Micro Step Drive pozwalają uchwycić nawet najmniejsze detale wyjątkowo wyraźnie.

 • TECHNOLOGIA READYSCAN LED

  Model Expression 12000XL jest wyposażony w ReadyScan LED — energooszczędne i przyjazne dla środowiska źródło światła, które nie wymaga nagrzewania i zapewnia bardzo czułe skanowanie. Dmax oraz 48-bitowa głębia kolorów pozwalają łatwo i za każdym razem uzyskać skany o doskonałym odwzorowaniu kolorów i tonów.

 • WYSOKA JAKOŚĆ ODTWARZANIA OBRAZÓW

  Rozdzielczość wynosząca 2400 x 4800 dpi, gęstość optyczna na poziomie 3,8 Dmax oraz 48-bitowa głębia kolorów pozwalają łatwo i za każdym razem uzyskać skany o doskonałym odwzorowaniu kolorów i tonów.

 • WSZECHSTRONNE SKANOWANIE KLISZ

  Za pomocą skanera Expression 12000XL Pro możesz skanować przezroczyste nośniki przy nieporównywalnym poziomie szczegółowości. Model obsługuje różne formaty klisz w formacie aż do A3+.

 • BARDZIEJ WYRAZISTE SKANY

  6-liniowa matryca CCD z dużymi pikselami zapewnia większą liczbę skanowanych szczegółów za każdym przebiegiem. System Auto Focus automatycznie ustawia idealną ostrość, aby zwiększyć wyrazistość i dokładność obrazu. Można także przejąć pełną kontrolę za pomocą opcji Manual Focus. Gęstość optyczna wynosząca 3,8 Dmax oraz 48-bitowa głębia kolorów pozwalają łatwo i za każdym razem uzyskać skany o doskonałym odwzorowaniu kolorów i tonów.

Optymalne połączenie sprzętu i oprogramowania

Współpraca z firmą LaserSoft Imaging, wiodącym ekspertem w dziedzinie oprogramowania i twórcą SilverFast, oznacza większą wartość i wydajność dla firm, dla których skanowanie z najwyższą precyzją jest kluczowym wymaganiem.

Skanuj nośniki, w tym negatywy

Opcjonalny moduł do skanowania materiałów transparentnych umożliwia profesjonalne skanowanie nośników przezroczystych, takich jak pozytywy, negatywy i slajdy. Oznacza to, że możesz tworzyć cyfrowe kopie w najwyższej jakości i chronić nośniki.

Obraz symulowany
Yellow car Yellow car
Korekcja podświetlenia
Dostosowuje jasność obrazu zaciemnionego z powodu podświetlenia.
Przywracanie kolorów
Przywraca kolory wyblakłych zdjęć i klisz.
Usuwanie zabrudzeń
Za pomocą oprogramowania możesz wykryć kurz i zarysowania i usunąć je ze zeskanowanych negatywów i zdjęć.
Usuwanie ziarnistości
Usuwa ziarnistość na kliszach na obrazach wyjściowych.

Dowiedz się więcej o podobnych produktach firmy Epson

WorkForce DS-5500

WorkForce DS-5500

Skaner płaski A4

WIĘCEJ INFORMACJI

WorkForce DS-50000

WorkForce DS-50000

Skaner płaski A3

WIĘCEJ INFORMACJI

WorkForce DS-70000

WorkForce DS-70000

Skaner produkcyjny A3

WIĘCEJ INFORMACJI

Skontaktuj się już dziś

Aby dowiedzieć się więcej o programie, wpisz poniżej swoje dane, w celu umożliwienia kontaktu przez przedstawiciela firmy Epson.

CZY MASZ JESZCZE JAKIEŚ INNE WYMAGANIA?
Pola oznaczone symbolem „*” są wymagane

¹ Wymagane dodatkowe oprogramowanie za dodatkową opłatą.