OSZCZĘDZAJ MIEJSCE NA BIURKU DZIĘKI KOMPAKTOWYM SKANEROM A4

Kompaktowe skanery biurkowe A4
Obejrzyj wideo
KOMPAKTOWE SKANERY BIURKOWE A4

Pierwszy skaner ścieżkowy firmy Epson z funkcją obrotu o 180 stopni

Nowa seria kompaktowych skanerów stacjonarnych to uniwersalne rozwiązanie do skanowania, które pozwala skanować dokumenty i podłoża różnego rodzaju nawet przy ograniczonej ilości miejsca na biurku.

Te niezwykle wszechstronne skanery, stworzone z myślą o równowadze pomiędzy mocą a wygodą, umożliwiają firmom każdej wielkości większą wydajność przy mniejszym nakładzie czasu i wykorzystanie wszystkich zalet ultrakompaktowego skanera bez konieczności poświęcania cennej przestrzeni biurowej.

Najważniejsze cechy w skrócie

Selektor pozycji ścieżki

Unikalny selektor położenia ścieżki umożliwia szybkie przełączanie między prostą ścieżką a ścieżką obrotu o 180 stopni podczas działania, aby zwiększyć produktywność i skanować szerszy zakres podłoży bez zakłóceń.

Ścieżka skanowania z obrotem o 180 stopni

Skaner z obrotem o 180 stopni jest kompaktowy i umożliwia skanowanie bez zwiększania wymiarów urządzenia. Oszczędność cennej przestrzeni biurkowej.

Technologia ochrony papieru

Aby zapobiec uszkodzeniu ważnych dokumentów i zapewnić spokój każdego użytkownika, maszyna automatycznie zatrzyma skanowanie, jeśli wykryje nieprawidłowe obciążenie rolek lub jeśli obraz jest przekrzywiony.

Obróbka krawędzi dokumentów

Krawędzie dokumentu, takie jak fałdy, rozdarcia, cienie graniczne i dziurki w oryginalnych dokumentach, można łatwo zeskanować, skorygować i poprawić, wykorzystując kolory dokumentu.

Wykrywanie zanieczyszczeń szkła

Zaawansowana technologia wykrywania zanieczyszczeń, zastosowana w naszej gamie skanerów A4 z podajnikiem, ostrzega użytkowników, kiedy i gdzie należy oczyścić szybę skanera – zapewniając wyjątkowe rezultaty za każdym razem, przy jednoczesnym ograniczeniu niepotrzebnych ponownych skanów.

Epson ES-C380W dołącza do rodziny urządzeń ScanWay

Nasze modele ScanWay to proste, niezawodne i bezpieczne rozwiązanie do skanowania bez komputera. Każdy z modeli zawiera ekran lub przyciski skrótów, które umożliwiają użytkownikom dostosowywanie zadań w celu zwiększenia możliwości operacyjnych.

Skanowanie bezpośrednio do folderów sieciowych, poczty e-mail, pamięci USB i popularnych usług w chmurze, takich jak Google Drive, Dropbox, Evernote i OneDrive dla firm za pomocą aplikacji Epson Connect. Skanowanie do kanałów Microsoft Teams można wykonać przy użyciu połączenia online usługi Sharepoint.

Skanowanie dokumentów tożsamości z MRZ

Skanery te oferują ogromną wartość biurom podróży, hotelom, wypożyczalniom samochodów i wszelkim innym organizacjom, które muszą regularnie skanować i przechowywać informacje paszportowe.

Korzystając z naszego oprogramowania Document Capture Pro, użytkownicy mogą szybko rejestrować i indeksować wszystkie dane osobowe z paszportów i dokumentów podróżnych (TD1) do odczytu maszynowego oraz przechowywać je w bezpiecznym i łatwo dostępnym miejscu.

Oferta kompaktowych skanerów biurkowych

Chcesz wiedzieć więcej?

Porozmawiaj z jednym z naszych pracowników, aby dowiedzieć się, w jaki sposób obniżyć koszty i pracować wydajniej