SKANERY PRZENOŚNE

Twórz mobilne biuro dzięki wsparciu światowego lidera rozwiązań do skanowania. Przenośne skanery biznesowe firmy Epson powstały z myślą o wydajności – są idealnym rozwiązaniem dla osób pracujących poza biurem lub w środowiskach pracy cechujących się elastycznością bądź małą ilością miejsca.

SKANERY PRZENOŚNE

Uchwyć każdy szczegół

Przenośne skanery A4 do prostego i wydajnego zarządzania dokumentami poza biurem lub w małych środowiskach pracy.

Oferta produktów

Kompaktowe wymiary

Skanery świetnie nadają się do recepcji i innych miejsc o ograniczonej przestrzeni, gdzie sprawne przetwarzanie dokumentów to konieczność. Zaprojektowane zostały, aby upraszczać archiwizację formularzy, paragonów i wizytówek.

Skanuj z dowolnego miejsca

Przenośne skanery Epson pozwalają skanować dowolne dokumenty w drodze. Te kompaktowe i lekkie urządzenia można z łatwością nosić ze sobą i korzystać z nich poza biurem. Wszystkie modele zostały zoptymalizowane pod kątem szybkiego uzyskiwania precyzyjnych skanów.

Wysoka organizacja pracy

Bez względu na to, gdzie pracujesz, możesz skanować wszystko, co Ci potrzebne. Załączony pakiet oprogramowania pozwoli Ci zwiększyć produktywność i zautomatyzować procesy.

Elastyczność

Możliwe jest skanowanie nośników o grubości od 35 g/m2 do 270 g/m2. Dzięki wygodnemu automatycznemu podajnikowi dokumentów na 20 arkuszy modele WorkForce DS-310 i DS-360W mogą skanować małe partie dokumentów.

Opcje zasilania i Wi-Fi

Skanery mobilne Epson oferują możliwość korzystania z różnych źródeł zasilania. Do wyboru jest tradycyjna wtyczka, kabel USB, a w modelach ES-60W, DS-80W oraz DS-360W także wbudowany akumulator litowo-jonowy, zapewniający bezproblemowe skanowanie.

Wbudowane funkcje Wi-Fi i Wi-Fi Direct w skanerach ES-60W, DS-80W i DS-360W umożliwiają przechwytywanie i przesyłanie dokumentów na smartfonach i tabletach bez użycia kabli.

Epson DocumentScan

Najważniejsze korzyści

Seria ES

Skanuj dokumenty i twórz łatwo przeszukiwalne pliki PDF przy użyciu najmniejszych i najlżejszych skanerów przenośnych Epson. Korzystaj z łatwego w użyciu oprogramowania ScanSmart. Pracuj tak, jak chcesz dzięki opcjom zapisu w formatach JPEG, PDF i PDF/A oraz skanowania do folderu, wiadomości e-mail, drukarki, usług w chmurze, a także programów Word, Excel i PowerPoint.

Oprogramowanie ScanSmart

Najnowsze oprogramowanie ScanSmart firmy Epson sprawia, że do skanowania, edycji i zapisywania dokumentów wystarczają trzy proste kroki.

Seria DS

Zachowaj wysoką organizację pracy i noś swoje biuro ze sobą dzięki lekkiemu, kompaktowemu rozwiązaniu do skanowania.

Oprogramowanie Epson Document Capture Pro dostępne ze skanerami z serii DS zawiera zaawansowane funkcje nazywania, rozdzielania i przesyłania dokumentów wewnątrz firmy i poza nią. Tworzenie profili zadań i automatyzacja procesów pozwala zoptymalizować przepływ pracy.

Urządzenia obsługują sterowniki TWAIN oraz sprzedawane są wraz z zaawansowanym oprogramowaniem do skanowania. Możliwość zapisu plików w następujących formatach: JPEG, PDF, PDF/A, BMP, TIFF, M/TIFF, PNG, DOCX, XLSX, PPTX.

Chcesz wiedzieć więcej?

Porozmawiaj z jednym z naszych pracowników, aby dowiedzieć się, w jaki sposób obniżyć koszty i pracować wydajniej.

1 W porównaniu z modelem Epson WorkForce DS-30.