SKANERY SZCZELINOWE

Twórz lepsze środowisko biznesowe dzięki wsparciu światowego lidera rozwiązań do skanowania. Biznesowe skanery szczelinowe firmy Epson powstały z myślą o wydajności – są idealnym rozwiązaniem w obciążonych pracą biurach.

Pobierz broszurę
Obejrzyj film
SKANERY SZCZELINOWE

Uwolnij potencjał sprawnego przepływu pracy dzięki naszej ofercie skanerów szczelinowych

Niezależnie od Twoich potrzeb firma Epson oferuje niezastąpione skanery szczelinowe, które pomogą w zautomatyzowaniu procesów i cyfryzacji dokumentów. Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu w projektowaniu skanerów wysokiej jakości jesteśmy gotowi, aby pomóc Ci usprawnić obieg dokumentów poprzez niezawodne i sprawdzone rozwiązania do skanowania.

Wybierz swój skaner

Skalowalna modułowa architektura

Dzięki naszej Skalowalnej Modułowej Architekturze (Scalable Modular Architecture – SMA) inżynierowie firmy Epson byli w stanie zaprojektować szeroką gamę produktów, spośród których możesz wybrać te, które najlepiej spełnią Twoje oczekiwania. Operatorzy odnoszą korzyści ze znajomości podstawowej konstrukcji, która umożliwia łatwe i intuicyjne użytkowanie, zapewniając bardziej komfortowe i produktywne środowisko pracy.

Wysoka wydajność

Skanery szczelinowe WorkForce zapewniają wydajność na poziomie produkcyjnym. Dzięki osiąganej szybkości 85 stron na minutę i 170 obrazów na minutę, a także wydajności dziennej wynoszącej 9000 stron firmy mogą spełnić oczekiwania najbardziej aktywnych działów.

Innowacyjne funkcje

Urządzenia te – wyposażone w najlepszą w swojej klasie technologię podawania papieru – potrafią skanować problematyczne nośniki o grubości od 27 do 413 g/m². Innowacyjne funkcje kontroli szybkości skanera i ochrony papieru przed uszkodzeniem gwarantują płynną pracę.

Nagradzane

Firma Epson wyróżnia się spośród innych w opracowywaniu zrównoważonych technologii biurowych. Produkty firmy Epson – obejmujące gamę drukarek, skanerów i projektorów z certyfikatem TCO – przyczyniają się do bezodpadowego społeczeństwa i gospodarki o obiegu zamkniętym.

Funkcjonalność sieciowa

Pobierz bogate w funkcje pakiety oprogramowania, które umożliwiają administratorom zarządzanie zadaniami, użytkownikami i urządzeniami w celu wydajnego przepływu prac. Dzięki zadaniom zaprogramowanym w urządzeniu lub stacji roboczej oprogramowanie ułatwia proces skanowania, co przyczynia się do większej wydajności pracy. Kliknij poniżej, aby uzyskać więcej informacji na temat oprogramowania Document Capture i Epson Device Admin.

Elastyczne opcje skanowania

Skanuj bezpośrednio z ekranu dotykowego skanera i twórz własne zestawy ustawień i układów bez potrzeby korzystania z komputera. Możesz również skanować i udostępniać dokumenty za pośrednictwem komputera PC lub Mac dzięki oprogramowaniu Epson ScanSmart bądź skorzystać ze swojego telefonu lub tabletu przy pomocy aplikacji Epson Smart Panel.

Chcesz wiedzieć więcej?

Porozmawiaj z jednym z naszych pracowników, aby dowiedzieć się, w jaki sposób obniżyć koszty i pracować wydajniej.

¹ Liczba sprzedanych skanerów szczelinowych na świecie w latach 2010–2018. Na podstawie danych z drugiego kwartału 2019.