ROZWIĄZANIA DLA FIRM

Dzięki inteligentnej technologii można zmienić sposób pracy oraz zaoszczędzić czas i pieniądze, co pozwala skupić się na głównej działalności firmy.

Obejrzyj Film
ROZWIĄZANIA DLA FIRM

Technologia, która wspomaga firmy

W dzisiejszym dynamicznym, pełnym napięć środowisku biznesowym potrzebna jest technologia gwarantująca odpowiednie rezultaty, wspomagająca efektywność pracowników, wspierająca właściwy wizerunek firmy i charakteryzująca się niezawodnością.

Przy coraz mniejszych budżetach stosunek jakości do ceny ma ogromne znaczenie. Epson wie o tym doskonale. Technologia Epson wspiera realizację celów pomimo ograniczeń budżetowych, zwiększenie efektywności pracy i zachowanie konkurencyjności.

Inteligentne sposoby pracy

Ciesz się szybszym drukowaniem, łatwym wyświetlaniem prezentacji, skanowaniem i drukowaniem poza biurem oraz korzystaj z innowacyjnych rozwiązań, takich jak rozszerzona rzeczywistość. Technologia Epson ułatwia pracę, dzięki czemu można poświęcić więcej czasu na biznes, a mniej na obsługę urządzeń.

Niski całkowity koszt użytkowania (TCO)

Technologia Epson pozwala zaoszczędzić pieniądze każdego dnia. Pozwól swoim pracownikom skupić się na kreatywności i współpracy — nie martwiąc się o koszty.

Utrzymanie zaangażowania pracowników

Zaoferuj swoim pracownikom nowe, inteligentne sposoby udostępniania informacji i wydajniejszej pracy dzięki wykorzystaniu rozwiązań firmy Epson. Wydajność wzrasta, gdy masz narzędzia, których chętnie używasz w ciągu dnia pracy.

Wspieraj ochronę środowiska

W firmie Epson rozumiemy, jak ważne jest dbanie o planetę i zachowanie jej zasobów dla przyszłych pokoleń.

Serwis i pomoc techniczna

Dowiedz się więcej na temat wsparcia na miejscu i gwarancji firmy Epson.

Rozwiązania leasingowe

Dowiedz się więcej o możliwościach leasingu produktów firmy Epson.

Oprogramowanie

Zobacz pełną ofertę rozwiązań programowych i zgodności systemowej poniżej, w tym dostarczanych przez partnerów Epson.

Wprowadź zmiany w dowolnym środowisku biznesowym

Obniż koszty druku

Nasze drukarki WorkForce Pro RIPS pomogą Ci wydajnie pracować bez przeszkód dzięki obniżeniu wydatków na materiały eksploatacyjne i skróceniu czasu przeznaczanego na konserwację. Korzystanie z nich zamiast drukarek laserowych umożliwia zmniejszenie zużycia energii nawet o 96%, strat nawet o 99%⁴, a emisji dwutlenku węglaCO₂ nawet o 92%⁵, bez obniżania szybkości czy jakości.

Praca w ruchu

Drukuj, skanuj i wyświetlaj w dowolnym miejscu za pomocą lekkich i kompaktowych skanerów, drukarek oraz projektorów przenośnych.

Utrzymuj informacje w ruchu

Rozwiązania do skanowania, które umożliwią sprawne przetwarzanie i rozdzielanie korespondencji dzięki opcji automatycznego nazywania i organizowania przyjmowanych plików. Funkcja wykrywania podwójnych arkuszy oznacza, że można błyskawicznie przetwarzać trudne w obsłudze dokumenty, takie jak koperty czy samoprzylepne karteczki. Dodatkowo urządzenia Discproducer pozwalają na zapisywanie danych w formatach CD, DVD i BD, co pozwoli na archiwizację danych nawet na 100 lat bez konieczności ponownego zapisu.

Organizacja pracy biura

Produkuj mocne i trwałe etykiety na rozmaitych taśmach i w różnych kolorach. Drukarki etykiet LabelWorks pozwalają zapewnić prawidłowe oznaczenie wszelkiego rodzaju materiałów, folderów, sprzętów czy kabli, ułatwiające ich znalezienie.

Szybkie drukowanie dużych nakładów

WorkForce Enterprise to szybkie, niezawodne, ekologiczne, urządzenie wielofunkcyjne A3 dostępne z opcjonalnym modułem wykańczającym, które pozwala drukować dokumenty o wysokiej jakości z prędkością do 100 obrazów/min, doskonałe zarówno dla małych zespołów, jak i dużych działów.

Prezentacje, które robią wrażenie

Zmień sposób prowadzenia prezentacji dzięki zaawansowanym i niedrogim projektorom z serii EB-5500. Spraw, by obraz był wyraźny w każdych warunkach oświetleniowych dzięki jasności 5500 lumenów i równemu poziomowi natężenia światła białego i barwnego — aż do trzech razy jaśniejszy niż w przypadku konkurencyjnych jednoprocesorowych projektorów DLP³.

Wyższy poziom zaangażowania i współpracy

Nasze projektory interaktywne ułatwiają wspólną pracę nad dokumentami i udostępnianie plików, zmieniając zwykłe spotkania w sesje współpracy. Rozmiar ekranu można powiększyć nawet do przekątnej 100 cali, dzięki czemu można dostosować go do każdej wielkości sali konferencyjnej, aby zapewnić wszystkim najlepszy obraz w jakości Full HD oraz możliwość interakcji, dzielenia się wiedzą i dyskutowania bez używania komputera.

PRODUKTY

Odkryj bogatą ofertę drukarek biznesowych, urządzeń wielofunkcyjnych, skanerów, projektorów i innych urządzeń firmy Epson.

SKANERY

PROJEKTORY

INNE PRODUKTY

Studium przypadku

Odkryj szeroką gamę studiów przypadku zawierających informacje o produktach i rozwiązaniach firmy Epson oraz trendach rynkowych.

Aktualności

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami firmy Epson i odkrywaj aktualizacje dotyczące najnowszych produktów firmy Epson.

TECHNOLOGIA NIEWYMAGAJĄCA CIEPŁA KSZTAŁTUJE PRZYSZŁOŚĆ DRUKU

Zwiększ wydajność i zmniejsz wpływ na środowisko bez kompromisów.

Chcesz wiedzieć więcej?

Porozmawiaj z jednym z naszych pracowników, aby dowiedzieć się, w jaki sposób obniżyć koszty i pracować wydajniej.

¹ Zgodnie z testami przeprowadzonymi na zlecenie Epson przez firmę BLI na przestrzeni dwóch miesięcy do lutego 2017 r., średnia FPOT po nocnym uśpieniu w porównaniu z wybranymi drukarkami konkurencyjnymi. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.epson.pl/inkjetsaving.

² Zasobnik atramentu o dużej pojemności umożliwia wydrukowanie około 84 000 stron. Faktyczna wydajność zależy od drukowanych dokumentów i warunków użytkowania. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.epson.eu/pageyield. Wkłady początkowe zawierają tylko tyle atramentu, by można było uruchomić drukarkę. Do normalnego użytku należy zakupić nowe atramenty.

³ Jasność kolorów (natężenie światła barwnego) w najjaśniejszym trybie została zmierzona zgodnie z IDMS 15.4 przez zewnętrzny ośrodek badawczy. Jasność kolorów różni się w zależności od warunków użytkowania. Najpopularniejsze projektory 3LCD firmy Epson porównano z najpopularniejszymi jednoukładowymi projektorami DLP na podstawie danych sprzedażowych PMA Research z okresu od grudnia 2015 r. do listopada 2016 r.

⁴ Zgodnie z testami przeprowadzonymi na zlecenie firmy Epson przez firmę BLI na przestrzeni dwóch miesięcy do lutego 2017 r. w porównaniu z wybranymi drukarkami konkurencyjnymi. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.epson.pl/inkjetsaving.

⁵ W oparciu o wydobycie i przetwarzanie surowców oraz przetwarzanie zasobów. Testowano zgodnie z metodologią firmy Epson: 1. Obliczenie dotyczy tylko emisji CO2 przyczyniającej się do globalnego ocieplenia. 2. Wyniki obliczeń bazują na własnym oświadczeniu. (Nie otrzymano weryfikacji strony trzeciej). 3. Użyto współczynnika CO2 (kg CO2/jednostkę) opublikowanego w bazie danych „LCA Pro” JEMAI.

⁶ Z reguły przy prędkości 45-55 str./min drukarki laserowe zużywają 1500 W, natomiast urządzenia z serii WorkForce Enterprise pobierają 180–320 W i drukują z prędkością do 100 obr./min.

⁷ Największy udział jednostkowy na rynku projektorów o jasności 500 i więcej lumenów (Badania przeprowadzone przez firmę Futuresource Consulting Limited dla okresu od 2001 r. do 2016 r.).

⁸ Badania przeprowadzone przez firmę Future Source Consulting Limited dla okresu od 2001 do 2015 r.