PAPIERY DO WYDRUKÓW ARTYSTYCZNYCH

Do wydruków fotografii i dzieł sztuki wybierz papier zaprojektowany, by zapewnić najlepsze efekty przy wykorzystaniu drukarek i atramentów firmy Epson.

Obejrzyj wideo
PAPIERY DO WYDRUKÓW ARTYSTYCZNYCH

Papiery na bazie bawełny przeznaczone do wydruku dzieł sztuki

Firma Epson oferuje cztery rodzaje papieru na bazie bawełny, zaprojektowane z myślą o wysokiej jakości reprodukcji fotografii i dzieł sztuki. Są one odpowiednie dla artystów, fotografów, drukarni i muzeów.

Osiągnij najlepsze efekty dzięki atramentom Epson UltraChrome

Wszystko dokładnie takie, jak pamiętasz: naturalne barwy, płynna gradacja, realistyczne odcienie skóry i nie tylko.

UltraChrome K3 / K3+VM
UltraChrome HD / HDR
UltraChrome HDX
UltraChrome Pro

Rejestracja w systemie Digigraphie

Oferowane papiery na bazie bawełny przeznaczone do reprodukcji dzieł sztuki pozwalają uzyskać najwyższą jakość wydruku oraz spójność wymaganą przy publikacji w ograniczonym nakładzie. Zapewniają ponad 60 lat odporności na działanie światła (przy użyciu tuszów pigmentowych UltraChrome na bazie wody) oraz posiadają certyfikat Digigraphie¹.

Najważniejsze cechy

Zgodne produkty

Wszystkie papiery do wydruku dzieł sztuki zostały poddane dokładnym testom i przystosowane do użytku w poniższych modelach drukarek.

Przykłady wdrożeń

Wizja, opinie i wiadomości od firmy Epson, które inspirują, informują i pomagają - poznaj kierunki rozwoju branży oraz sprawdź, jak klienci wykorzystują nasze produkty w praktyce i wykorzystaj tę wiedzę do podejmowania trafnych decyzji.

Newsroom

Epson sprawdza, w jaki sposób technologia pomaga maksymalizować produktywność: od trendów branżowych po porady i wskazówki dotyczące najlepszych praktyk oraz informacje inspirujące użytkowników

Digigraphie®

Nowy horyzont dla sztuki

Program Digigraphie® firmy Epson odsłoni nowe horyzonty możliwości. Dzięki inicjatywie Digigraphie® świat sztuki może teraz korzystać ze zdobyczy technologii cyfrowej.

¹ Wyniki testów przeprowadzonych w Laboratoire national de métrologie et d'essais (LNE) we Francji.