ZAMIEŃ OBECNE URZĄDZENIE NA DRUKARKĘ ATRAMENTOWĄ

Pozwoli to obniżyć koszty eksploatacji przy jednoczesnym zwiększeniu produktywności i ograniczeniu konserwacji.

SERIA WORKFORCE PRO

Zbuduj bardziej wydajne miejsce pracy dzięki drukarkom atramentowym Epson

Ta linia drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych dla grup roboczych doskonale sprawdzi się w każdym środowisku biznesowym. Modele z tej serii mogą pomóc firmom dowolnej wielkości – od małych biur po duże korporacje – obniżyć koszty, zwiększyć produktywność i ograniczyć przestoje. Dodatkowymi korzyściami są zmniejszenie wpływu na środowisko i poprawa reputacji w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu. Dokonaj najlepszego wyboru, stawiając na sprawdzoną, niewymagającą użycia ciepła technologię PrecisionCore, która zapewnia szybkość, wysoką jakość i niezawodność.

Oczywiście wszystkie te modele wykorzystują technologię atramentową, a więc są łatwe w obsłudze i nie wymagają częstej konserwacji. Nie tylko zwiększa to produktywność, ale dzięki braku nagrzewania i bezprzewodowemu drukowaniu również umożliwia stosowanie różnych nośników.

Wyzwania biznesowe

Firmy stawiają czoła wielu problemom. Przekonaj się, jak seria WorkForce Pro może pomóc Ci pokonać te przeszkody poprzez zwiększenie wydajności.

Poznaj naszą ofertę produktów

W serii WorkForce Pro można się zachwycać wieloma aspektami, ale jest kilka cech, które zasługują na szczególną uwagę.

DUŻA SZYBKOŚĆ SKANOWANIA I ZAAWANSOWANE FUNKCJE

Document Capture Pro pozwala pracownikom w prosty sposób skanować dane, zapisywać je i udostępniać wewnątrz firmy. Zaawansowane funkcje do tworzenia nazw, rozdzielania i przesyłania dokumentów sprawiają, że skanowanie jest proste oraz logiczne.

PROSTY INTERFEJS UŻYTKOWNIKA

Przyspiesz pracę w biurze dzięki łatwemu w obsłudze i intuicyjnemu interfejsowi dotykowego wyświetlacza o przekątnej 10,9 cm, dostępnemu w modelach wielofunkcyjnych.

SZYBKI WYDRUK OD PIERWSZEJ STRONY

W przeciwieństwie do drukarek laserowych, drukarki te nie muszą się nagrzać, co pozwala szybciej uzyskać pierwsze wydruki.

TRWAŁE I POJEMNE PODAJNIKI PAPIERU

Dzięki maksymalnej pojemności 830 arkuszy (z opcjonalną tacą) Twój zespół może pracować bez zakłóceń.

Łatwość obsługi zapewniająca maksymalną produktywność

Usprawnij pracę dzięki tym łatwym w użyciu drukarkom wielo- i jednofunkcyjnym. Intuicyjny interfejs cyfrowego dotykowego wyświetlacza w urządzeniach wielofunkcyjnych ułatwia nawigację po funkcjach i ustawieniach. Technologia atramentowa umożliwia łatwe drukowanie z wykorzystaniem różnych rodzajów nośników i formatów stron.

Bardzo rzadkie wymiany atramentu

Nowy system zasilania w atrament jest łatwiejszy w wymianie i zapewnia większą wydajność. Drukuj do 10 000 stron czarno-bia��ych lub 5000 stron w kolorze bez wymiany materiałów eksploatacyjnych3. Pozwala to uzyskać więcej wydruków w krótszym czasie praktycznie bez zakłóceń i przerw.

Zaprojektowane z myślą o nowoczesnym, mobilnym miejscu pracy

Zamień urządzenia mobilne i tablety w wysoce wydajne narzędzia z możliwością drukowania bezprzewodowego. Aby rozpocząć drukowanie z wykorzystaniem technologii NFC, wystarczy położyć urządzenie zgodne z systemem Android na drukarce. Epson Open Platform i nasza współpraca z dostawcami oprogramowania pomagają znaleźć odpowiednie dla siebie rozwiązanie w zakresie drukowania.

Technologia niewymagająca ciepła kształtuje przyszłość druku

Przejście z drukarek laserowych na drukarki niewymagające użycia ciepła pozwala zredukować zużycie energii i ograniczyć szkodliwy wpływ drukowania na środowisko.

Kolorowe urządzenia WorkForce Pro A4

Monochromatyczne drukarki A4 WorkForce Pro

Kolorowe drukarki A3+ WorkForce Pro

Zaopatrz się w materiały eksploatacyjne

Wymiana atramentu ma miejsce bardzo rzadko, ale gdy już trzeba to zrobić, wszystko przebiega bardzo łatwo. Sklep internetowy firmy Epson ułatwia zamawianie pakietów materiałów eksploatacyjnych do drukarek z serii WorkForce Pro.

Chcesz wiedzieć więcej?

Porozmawiaj z jednym z naszych pracowników, aby dowiedzieć się, w jaki sposób obniżyć koszty i pracować wydajniej.

¹ Porównanie z 10 najlepiej sprzedającymi się kolorowymi drukarkami laserowymi w Europie Zachodniej i Środkowo-Wschodniej zapewniającymi szybkość druku 1–30 stron na minutę, zgodnie z wynikami badań IDC prowadzonych przez 12 miesięcy do czerwca 2017 r. Dane CPP pochodzą z raportu z analizy GAP za sierpień 2017 r. i stanowią średnią cenę zaobserwowaną w Niemczech, Francji i Wielkiej Brytanii (wyrażoną w euro według wyceny GAP). Koszty eksploatacji drukarek firmy Epson oparte na sugerowanej cenie detalicznej wkładów atramentowych XXL (wartość 5000 stron wyliczona zgodnie z normą IEEE/ISO 24711/24712). W przypadku konkurencyjnych modeli przyjęto najniższy możliwy koszt za stronę.

² Porównanie z 10 najlepiej sprzedającymi się kolorowymi drukarkami laserowymi w Europie Zachodniej i Środkowo-Wschodniej zapewniającymi szybkość druku 1–30 stron na minutę, zgodnie z wynikami badań IDC prowadzonymi przez 12 miesięcy do września 2017 r. Dane pochodzą z BLI.

³ Przybliżona wydajność. Faktyczna wydajność zależy od rodzaju drukowanych dokumentów oraz warunków użytkowania. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.epson.eu/pageyield

Na podstawie obliczeń firmy Epson urządzenie Epson WorkForce Pro WF-C8190DW zużywa o 83% mniej energii niż HP Color LaserJet Enterprise M750dn – najlepiej sprzedający się model w segmencie jednofunkcyjnych drukarek kolorowych A3 o prędkości 21–30 str./min (IDC, Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker, od IV kw. 2015 r. do III kw. 2019 r., opublikowany w II kw. 2020 r.). Metodologia oparta na „typowym zużyciu energii”, zdefiniowanym w ramach i/lub symulowanym z uwzględnieniem procedury testowej ENERGY STAR i przedstawionym w kWh/rok.