STWÓRZ TRWAŁE WRAŻENIE

Doskonała jakość obrazu projektora i niezawodność w pracy

OFERTA PROJEKTORÓW LASEROWYCH

Wyznaczanie przyszłości laserowych projekcji

Nasze najbardziej zaawansowane projektory łączą w sobie technologię 3LCD ze źródłem światła w postaci podwójnego lasera, szeroką gamę kolorów oraz bardzo wysoki współczynnik kontrastu, by wytworzyć wyjątkowo realistyczne kolory i niesamowicie głęboką czerń.

Twoja firma rozwija się dzięki kreatywności i radzeniu sobie z wyzwaniami związanymi z wyświetlaniem większych, jaśniejszych i odważniejszych obrazów w najbardziej wymagających środowiskach. Dlatego tak ciężko pracujemy nad opracowywaniem innowacyjnych i wszechstronnych projektorów, które spełnią Twoje potrzeby i pozwolą wywrzeć trwałe wrażenie. Dzięki najwyższej dbałości o jakość produktów, technologię, relacje handlowe oraz obsługę i wsparcie techniczne jesteśmy liderem na rynku projektorów od 2001 roku1.

Dowiedz się więcej o naszych rozwiązaniach laserowych

Projekcja bez ograniczeń

Nowo opracowane przez nas koło fosforowe jest wykonane z materiału nieorganicznego o doskonałej odporności na działanie światła oraz wysokiej temperatury i zapewnia doskonałą niezawodność. W połączeniu z nieorganicznymi panelami LCD pozwala uzyskiwać jasne, żywe obrazy przez bardzo długi czas. Źródło światła może działać bez potrzeby konserwacji przez 20 000 godzin².

Wyjątkowa niezawodność

Zacznij korzystać z zaawansowanych, niezawodnych projektorów instalacyjnych umożliwiających wyświetlanie na dużym ekranie. Montaż i konfiguracja są bardzo proste, a czas eksploatacji lasera wynoszący do 56 000 godzin i cykl konserwacji filtra wynoszący do 30 000 godzin minimalizują wymagania konserwacyjne.

Zaprojektuj swoją wizję z firmą Epson

Odkryj, jak możesz wyświetlać materiały na dowolnej powierzchni dzięki projektorom firmy Epson na duże imprezy.

Obejrzyj

Projektor laserowy o ultrakrótkim rzucie

Ciesz się rozrywką na wielkim ekranie bez ingerencji w wystrój wnętrza swojego domu. Nasz projektor laserowy o ultrakrótkim rzucie można postawić w pobliżu ekranu, jest prosty w konfiguracji i zapewnia znakomitej jakości obraz w jasnych pomieszczeniach. Dzięki laserowemu źródłu światła o długim czasie eksploatacji oraz wydłużonej gwarancji zapewnia większe oszczędności.

Chcesz wiedzieć więcej?

Porozmawiaj z jednym z naszych pracowników, aby dowiedzieć się, w jaki sposób obniżyć koszty i pracować wydajniej.

¹ Od 2001 do 2020 r., 500 lumenów i więcej, z wyłączeniem telewizorów bezekranowych, Futuresource Consulting – Quarterly Projector Market Insights – Worldwide Analyzer CY20Q4.

² Szacowany okres, po którym jasność spada o 50% w porównaniu z jasnością podczas pierwszego użycia. Zmierzono za pomocą testu przyspieszenia z użyciem pyłu o gęstości 0,04–0,20 mg/m3. Okres może się zmienić w zależności od sposobu użytkowania i warunków pracy.