PRECYZYJNE SKANOWANIE, WYRAZISTE SZCZEGÓŁY

Uchwyć w wysokich rozdzielczościach szczegóły zapisów historycznych, fotografii, negatywów filmów i przedmiotów dzięki skanerom z serii Epson Expression i oprogramowaniu LaserSoft

SKANERY GRAFICZNE

Ułatwione skanowanie precyzyjne

Expression 13000XL to wszechstronny, wielkoformatowy skaner o wysokiej rozdzielczości zaprojektowany pod kątem zastosowań, w których wysoka szczegółowość jest najważniejsza.

Dołączone profesjonalne oprogramowanie do ulepszania obrazu — LaserSoft SilverFast Ai 9 — oferuje proste w obsłudze funkcje przetwarzania obrazu, w tym profesjonalne usuwanie kurzu, ziarnistości i szumów czy korekcję tonów, aby zapewnić precyzyjne rezultaty.

Zobacz ofertę

Expression 13000XL

Skaner graficzny A3

Wysokiej jakości skaner graficzny A3 umożliwia wyraziste i dokładne skanowanie planów, fotografii i dzieł sztuki z precyzją, jakiej oczekują użytkownicy.

  • Wysoka jakość skanowania w formacie A3
  • Zaawansowane funkcje oprogramowania
  • Możliwość skanowania klisz

Expression 13000XL Pro

Skaner A3 do klisz i grafik

Expression 13000XL Pro to skaner A3 o wysokiej rozdzielczości zaprojektowany z myślą o spełnieniu potrzeb najbardziej wymagających użytkowników w różnych branżach, w tym w projektowaniu graficznym. Skaner ten oferuje doskonałe odwzorowanie obrazu dzięki maksymalnej gęstości optycznej 3,8 D oraz technologii podwójnego podświetlenia, automatycznej regulacji ostrości, redukcji odblasków i wyjątkowym funkcjom przetwarzania obrazu SilverFast Ai 9.

  • Doskonały do skanowania klisz
  • Wysoka jakość skanowania w formacie A3
  • Zaawansowane funkcje oprogramowania

Wyraziste i dokładne odwzorowanie obrazów

Expression 13000XL i 13000XL Pro to wysokiej jakości skanery A3 zaprojektowane pod kątem zastosowań, w których wysoki poziom precyzji jest kluczowy. Za ich pomocą można w prosty sposób precyzyjnie skanować materiały w formacie do A3+ i za każdym razem uzyskiwać wyraziste obrazy oraz profesjonalne wyniki. Seria idealnie nadaje się do skanowania szczegółowych obrazów, w tym dokumentów historycznych, zdjęć rentgenowskich, negatywów, planów architektonicznych, dowodów kryminalistycznych i przedmiotów. Jest ponadto elastyczna, prosta w obsłudze i w porównaniu do poprzednich modeli Epson zużywa mniej energii.

Zoptymalizuj skanowanie

Epson Expression 13000XL

Gęstość optyczna skanera Expression 13000XL wynosząca 3,8 Dmax oraz 48-bitowa głębia kolorów zapewniają ostre i precyzyjne odwzorowanie najszerszej gamy kolorów, nawet w przypadku ciemnych fragmentów. Ponadto wysoka rozdzielczość — 2400 x 4800 dpi — i niezwykle dokładna technologia Micro Step Drive pozwalają uchwycić nawet najmniejsze detale wyjątkowo wyraźnie.

WYSOKA JAKOŚĆ ODTWARZANIA OBRAZÓW

Rozdzielczość wynosząca 2400 x 4800 dpi, gęstość optyczna na poziomie 3,8 Dmax oraz 48-bitowa głębia kolorów pozwalają łatwo i za każdym razem uzyskać skany o doskonałym odwzorowaniu kolorów i tonów.

TECHNOLOGIA READYSCAN LED

Model Expression 13000XL jest wyposażony w ReadyScan LED — energooszczędne i przyjazne dla środowiska źródło światła, które nie wymaga nagrzewania i zapewnia bardzo czułe skanowanie. Dmax oraz 48-bitowa głębia kolorów pozwalają łatwo i za każdym razem uzyskać skany o doskonałym odwzorowaniu kolorów i tonów.

BARDZIEJ WYRAZISTE SKANY

6-liniowa matryca CCD z dużymi pikselami zapewnia większą liczbę skanowanych szczegółów za każdym przebiegiem. System Auto Focus automatycznie ustawia idealną ostrość, aby zwiększyć wyrazistość i dokładność obrazu. Można także przejąć pełną kontrolę za pomocą opcji Manual Focus. Gęstość optyczna wynosząca 3,8 Dmax oraz 48-bitowa głębia kolorów pozwalają łatwo i za każdym razem uzyskać skany o doskonałym odwzorowaniu kolorów i tonów.

WSZECHSTRONNE SKANOWANIE KLISZ

Za pomocą skanera Expression 13000XL Pro możesz skanować przezroczyste nośniki przy nieporównywalnym poziomie szczegółowości. Model obsługuje różne formaty klisz w formacie aż do A3+.

Optymalne połączenie sprzętu i oprogramowania

Współpraca z firmą LaserSoft Imaging, wiodącym ekspertem w dziedzinie oprogramowania i twórcą SilverFast, oznacza większą wartość i wydajność dla firm, dla których skanowanie z najwyższą precyzją jest kluczowym wymaganiem.

Skanuj nośniki, w tym negatywy

Opcjonalny moduł do skanowania materiałów transparentnych umożliwia profesjonalne skanowanie nośników przezroczystych, takich jak pozytywy, negatywy i slajdy. Oznacza to, że możesz tworzyć cyfrowe kopie w najwyższej jakości i chronić nośniki.

Chcesz wiedzieć więcej?

Porozmawiaj z jednym z naszych pracowników, aby dowiedzieć się, w jaki sposób obniżyć koszty i pracować wydajniej.