SureLab SL-D1000 Series

Komercyjne drukarki fotograficzne
SureLab SL-D1000 to seria kompaktowych drukarek fotograficznych z funkcją druku dwustronnego do wszechstronnej produkcji komercyjnej.
Seria powstała z myślą o zakładach fotograficznych, profesjonalnych fotografach i firmach, które chcą drukować wysokiej jakości zdjęcia i oferują klientom szeroką gamę produktów, w tym spersonalizowane książki fotograficzne, kartki i kalendarze. Wśród firm, które mogą skorzystać z jego zalet znajdują się detaliczne sklepy fotograficzne, firmy eventowe oraz stoiska fotograficzne, sklepy papiernicze, hotele, kawiarnie, bary i restauracje.
SKU:
Poproś o oddzwonienie
SureLab SL-D1000 Series
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Wydajność

Drukarki z serii SL-D1000 charakteryzują się imponującą prędkością druku do 385 odbitek na godzinę1 bez pogorszenia jakości. Kartridże zostały zastąpione systemem zintegrowanych worków z atramentem firmy Epson. Dzięki temu zapewniają o 25% więcej atramentu niż poprzedni model i w rezultacie rzadszą wymianę, krótszy czas przestojów i mniejszą ilość odpadów. Można także podnieść wydajność, korzystając z drukarki w połączeniu z opcjonalnym podajnikiem dwustronnym (w zestawie z drukarką SL-D1000A).

Wszechstronność

Są lekkie, mają niewielkie rozmiary oraz opcje łączności Wi-Fi/LAN. Użytkownik może jak najlepiej wykorzystać dostępną przestrzeń i umieścić drukarkę z serii SL-D1000 niemal w dowolnym miejscu, a także zintegrować z istniejącą infrastrukturą. Zastosowanie nowego systemu grzewczego pozwoliło obniżyć poziom hałasu i pobór mocy, dzięki czemu drukowanie jest przyjazne zarówno dla klienta, jak i dla środowiska. Urządzenia z tej serii mogą również drukować na wielu nośnikach.

Jakość

Atrament UltraChrome D6r-S zapewnia doskonałą jakość obrazu. Szeroka przestrzeń kolorów zapewnia szczegółowe obrazy i realistyczne odcienie skóry z płynną gradacją i głęboką, naturalną czernią oraz doskonałym połyskiem, jaki oferuje druk barwnikowy.

Niezawodność

Urządzenia z serii SL-D1000 zostały zaprojektowane pod kątem długotrwałej pracy. Okres ich eksploatacji wynosi 400 tysięcy odbitek (15x10 cm). Ponadto dzięki nowej technologii weryfikacji dysz drukarka jest w stanie zidentyfikować brakujące i niewyrównane dysze.

Najważniejsze cechy

  • Dwustronny druk zdjęć Kaseta podajnika dupleksowego (do 100 arkuszy A4) do automatycznej produkcji2
  • Imponująca prędkość druku Do 385 odbitek na godzinę1 bez kompromisów w kwestii jakości
  • Kompaktowa budowa Mała, lekka i łatwa w transporcie
  • Więcej opcji łączności Wi-Fi, LAN i USB
  • Wysoka jakość druku Atrament UltraChrome D6r-S i szeroka przestrzeń kolorów
Modele w serii

Zobacz więcej produktów z serii

Akcesoria

Akcesoria

Materiały eksploatacyjne

Atramenty Epson zostały opracowane z myślą o perfekcyjnej współpracy z drukarkami naszej firmy oraz zapewnianiu wyraźnego i odpornego na rozmazywanie tekstu, który przetrwa pokolenia.

Różne
Produkt
Wydajność
Wydajność:
250 ml
Wydajność:
250 ml
Wydajność:
250 ml
Wydajność:
250 ml
Wydajność:
250 ml
Wydajność:
250 ml
Opcje

Wybierz z szerokiej gamy opcji i akcesoriów.

Produkt
Nasza cena
Nasza cena:
3.381,52 zł
TERAZ (z VAT):
Nasza cena:
2.628,14 zł
TERAZ (z VAT):
Nasza cena:
563,10 zł
TERAZ (z VAT):
Rozszerzenie gwarancji CoverPlus

Produkt
Nasza cena
Nasza cena:
21.052,44 zł
TERAZ (z VAT):
Nasza cena:
13.670,42 zł
TERAZ (z VAT):
Nasza cena:
13.670,42 zł
TERAZ (z VAT):
Nasza cena:
8.202,25 zł
TERAZ (z VAT):
Wsparcie

Wsparcie

Potrzebujesz pomocy?

Znajdź najnowsze odpowiedzi na często zadawane pytania, sterowniki, podręczniki, oprogramowanie i informacje o gwarancji dla swojego produktu.

Uwagi: