Our Flash Sale ends in
Godzina dla Ziemi rozpoczyna się za:
dni
godz.
min
s
Godzina dla Ziemi 2024 dobiegła końca. Do zobaczenia 29 marca 2025 roku.
A blue background with white circles and dots

DOŁĄCZ DO NAS. WYSTARCZĄ DROBNE ZMIANY!

PARTNERSTWO Z GODZINĄ DLA ZIEMI 2024
An image of the earth with the word 60 Earth Hour

Dumny pierwszy międzynarodowy partner korporacyjny Godziny dla Ziemi

Obejrzyj wideo
A group of people laughing together with the words 60

Pierwszy międzynarodowy partner korporacyjny akcji „Godzina dla Ziemi”

W 2024 roku Godzina dla Ziemi i firma Epson będą razem dążyć do osiągnięcia wspólnie wyznaczonego celu, jakim jest zainspirowanie większej liczby osób do podjęcia pozytywnych działań na rzecz naszej planety.

To partnerstwo stanowi element inicjatywy Najważniejsza Godzina dla Ziemi i rozszerza działania Epson na rzecz zrównoważonego rozwoju polegające na podejmowaniu wspólnych wysiłków, które uświadamiają potrzebę ograniczania zużycia energii.

Epson, podobnie jak organizatorzy Godziny dla Ziemi, mocno wierzy, że drobne zmiany, które wprowadzamy jako pojedyncze osoby, sumują się i mogą mieć pozytywny wpływ na naszą planetę. Aby oszczędzać energię, wystarczy wprowadzić kilka świadomych zmian w naszych codziennych zachowaniach.

Dołącz do Godziny dla Ziemi. Ogranicz zużycie energii. Wystarczą drobne zmiany!

Zgaś światło. Podaruj Ziemi godzinę. 23 marca, godz. 20:30

earthhour.org/epson

Zgaś światło.
Podaruj Ziemi godzinę.

Godzina dla Ziemi i Epson zachęcają do podarowania Ziemi jednej godziny przez poświęcenie co najmniej 60 minut na świadome korzystanie z energii. Ma to pokazać, że proste zmiany, których dokonujemy jako pojedyncze osoby, mogą zapewnić naszej planecie i nam lepszą przyszłość.

Oszczędzanie energii jest w zasięgu każdego i każdej z nas. Potrzebujesz inspiracji? Zacznij od proponowanych poniżej 4 działań na rzecz oszczędzania energii!