Przejmij kontrolę nad wydatkami biura na materiały eksploatacyjne i zwiększ poziom bezpieczeństwa, wprowadzając reguły drukowania, uwierzytelnianie użytkowników i dokładną identyfikację i przydzielanie kosztów dokumentów.

KOFAX EQUITRAC™

Usprawnij przepływ pracy dzięki rozwiązaniu Kofax Equitrac

Firma Epson integruje swoje produkty ze środowiskiem Kofax Equitrac, łącząc niskie koszty eksploatacji, minimalną liczbę interwencji, ograniczony wpływ na środowisko oraz wysoką niezawodność swoich urządzeń z możliwością sterowania i zarządzania nakładami drukowania w celu zmniejszenia kosztów operacyjnych. Dzięki funkcji I-Queue rozwiązanie Kofax Equitrac zapewnia organizacjom kontrolę oraz pozwala uprościć proces poprzez wyeliminowanie konieczności polegania na serwerach druku, sterownikach i drukarkach — a wszystko to przy jednoczesnym monitorowaniu każdej drukowanej strony. Kontrola, wygoda i wybór w procesie druku oznacza bardziej zadowolonych użytkowników, bardziej produktywny personel IT i znaczące zwiększenia zysków.

Kontroluj wydatki i oszczędzaj pieniądze

Ustaw poziomy druku kolorowych stron i salda kont na użytkownika lub dział. Zastosuj reguły, dzięki którym użytkownicy nie będą mogli przekroczyć przydzielonej ilości drukowanych stron czy określonego salda. Ogranicz ilość odpadów, eliminując nieodbieranie wydruków i zwiększając odpowiedzialność, dzięki której użytkownicy będą drukować tylko te dokumenty, których naprawdę potrzebują.

Zwiększ poziom bezpieczeństwa, poufności i zgodności z przepisami

Drukuj bezpiecznie za pomocą każdej drukarki, kiedy tylko zechcesz. Funkcja Follow-You Printing pozwala na druk i odbiór dokumentów z dowolnego miejsca i o dowolnym czasie. Wraz z eliminacją ryzyka, że informacje prywatne pozostaną w drukarce, zmniejszana jest ilość odpadów, użytych zasobów i straconego czasu, które są rezultatem nieodebranych wydruków i nieefektywnego procesu drukowania.

Korzystaj z technologii atramentowego druku biznesowego firmy Epson

Oprogramowanie Equitrac można łatwo zintegrować z urządzeniami Epson, które zapewniają niski koszt eksploatacji, rzadszą potrzebę konserwacji, niski wpływ na środowisko oraz wysoką niezawodność.

Wiedza i kontrola

Dostosowuj szczegółowe raporty dotyczące liczby zadań oraz kolejek drukowania do wysłania do określonych działów lub osób podejmujących decyzje. Płynnie integruj z istniejącymi infrastrukturami IT w każdym środowisku, od małych firm po wielkie przedsiębiorstwa z wieloma biurami i tysiącami urządzeń.

Korzyści i najważniejsze cechy

Jak uzyskać oprogramowanie Kofax Equitrac

Aby uzyskać więcej informacji na temat oprogramowania Equitrac, skontaktuj się z przedstawicielem handlowym firmy Epson.

Zgodne modele

Dzięki Epson Open Platform nasze innowacyjne drukarki wielofunkcyjne można w pełni dostosować do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz zmieniających się celów biznesowych i systemów informatycznych.

Oprogramowanie Equitrac Office/Express jest zgodne z urządzeniami Epson Open Platform, w tym z serią WorkForce Enterprise. Skontaktuj się z lokalnym przedstawicielem handlowym firmy Epson, aby uzyskać szczegółowe informacje dotyczące zgodności.

Zyskaj najlepsze cechy obu dzięki jednej wbudowanej aplikacji

Ujednolicony klient pozwala użytkownikom w prosty i płynny sposób uzyskiwać dostęp do procesów druku i skanowania w Equitrac Office/Express i procesu skanowania w eCopy ShareScan — wszystko z poziomu jednego ekranu.

Personel może bez wysiłku przechodzić między tymi procesami w ramach sesji tego samego użytkownika na urządzeniu. Zwiększa to wygodę użytkowania urządzenia i pomaga zwiększać produktywność.

Technologia niewymagająca ciepła kształtuje przyszłość druku

Przejście z drukarek laserowych na drukarki niewymagające użycia ciepła pozwala zredukować zużycie energii i ograniczyć szkodliwy wpływ drukowania na środowisko.

Chcesz wiedzieć więcej?

Porozmawiaj z jednym z naszych pracowników, aby dowiedzieć się, w jaki sposób obniżyć koszty i pracować wydajniej.