Usain + Epson:
Zwycięski zespół

Firma Epson i Usain Bolt łączą siły, aby wspierać klientów i pomagać w rozwoju edukacji.

Usain + Epson: Zwycięski zespół

W 2021 roku firma Epson nawiązała współpracę z Usainem Boltem, najszybszym człowiekiem na świecie. Ośmiokrotny złoty medalista olimpijski i powszechnie uważany za najlepszego sprintera wszech czasów, Usain jest teraz twarzą firmy Epson w Europie i Afryce Francuskiej. Jako, ambasador technologii Usain wspiera codzienne korzyści płynące z kompletnej linii rozwiązań technologicznych firmy Epson dla domu, biznesu i edukacji.

EcoTank

Usain Bolt – znany z jedynego w swoim rodzaju poczucia humoru - bawił fanów i klientów firmy Epson, nawiązując do dewizy drukarek EcoTank „Nalej i Biegnij Dalej”. Ich pojemniki na atrament o bardzo dużej pojemności, można samodzielnie uzupełniać, co pozwala wydrukować tysiące stron bez konieczności wymiany kartridżów.

Bardzo się cieszę, że będę współpracował z firmą Epson nagłaśniając to, co potrafią drukarki EcoTank. Eliminują one niedogodności i frustracje związane z drukowaniem z użyciem kartridżów. To ważne, gdyż wszystko, co może nam choć trochę ułatwić życie, jest po prostu dobre.

Produkty biznesowe

Usain wie jak ważna jest szybkość i wydajność, dlatego uwielbia innowacyjne produkty biznesowe firmy Epson. Do eyboru jest cała gama produktów jak: skanery do szybkiej i inteligetniej digitalizacji, drukarki EcoTank Pro zapewniające niedrogi druk biurowy oraz projektory, które doskonale sprawdzą się w dużych przestrzeniach czy halach.

Rozwiązania dla specjalistów

Podobnie jak Usain, nasze produkty mają imponujące osiągnięcia. Nasze roboty SCARA od 10 lat1 są numerem 1 na świecie. Jesteśmy również producentem najlepszych drukarek paragonów w Europie Zachodniej2. Firma Epson oferuje specjalistyczne rozwiązania, które pomagają firmom w wielu sektorach: od drukarek wielkoformatowych, drukarek tekstylnych i oznakowań po rozwiązania z zakresu robotyki, mPOS oraz drukarki paragonów i etykiet. Każde rozwiązanie zostało zaprojektowane w celu zwiększenia produktywności firmy i zapewnienia szybkiej, niezawodnej i elastycznej produkcji wysokiej jakości. Rozumiemy Twoje wyzwania zawodowe i staramy się projektować światowej klasy produkty, aby zapewnić Ci przewagę nad konkurencją.

Za kulisami

Jakie to uczucie być na planie filmowym z Usainem Boltem?

Obejrzyj naszą galerię:

Za kulisami: Usain Bolt i Karl Angove

Za kulisami: Usain Bolt i Karl Angove

Za kulisami: Maria Eagling i Usain Bolt

Za kulisami: Maria Eagling i Usain Bolt

Za kulisami: 30 sekund z Usainem Boltem

Za kulisami: 30 sekund z Usainem Boltem

Za kulisami: 60 sekund z Usainem Boltem

Za kulisami: 60 sekund z Usainem Boltem

Za kulisami – Usain Bolt

Za kulisami – Usain Bolt

Za kulisami – śmieszne momenty

Za kulisami – śmieszne momenty

1 Udział w rynku na podstawie sprzedaży robotów przemysłowych SCARA, 2011–2020 r. Fuji Keizai „2012-2021 Reality and Future Outlook of Worldwide Robot Market”

2 IDC, POS Printer Market Appraisal Western Europe CY 2020, wysyłki z 2020 r., data publikacji: kwiecień 2021 r.