BUSINESS IMAGING SOLUTIONS

Dowiedz się, jak rozwiązania oferowane przez Epson i firmy partnerskie pozwalają maksymalnie wykorzystać potencjał drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych (MFP) oraz skanerów dokumentowych, by spełnić wymagania zarówno małych i średnich przedsiębiorstw, jak i dużych firm, a także w jaki sposób mogą być zaadaptowane do zaspokajania potrzeb rynków wertykalnych.

BUSINESS IMAGING SOLUTIONS

Szeroka oferta rozwiązań dla wszystkich typów firm

Urządzenia firmy Epson są zgodne z usługami oprogramowania i rozwiązaniami, które pomagają poprawić przepływ dokumentów w organizacji, lepiej kontrolować koszty, zwiększyć wydajność oraz umożliwić bezproblemową integrację urządzeń w zmieniających się środowiskach.

TECHNOLOGIA NIEWYMAGAJĄCA CIEPŁA KSZTAŁTUJE PRZYSZŁOŚĆ DRUKU

Przejście z drukarek laserowych na drukarki niewymagające użycia ciepła pozwala zredukować zużycie energii i ograniczyć szkodliwy wpływ drukowania na środowisko.

Oprogramowanie

Wybierz oprogramowanie
Kategoria

Rodzaj

Zgodna platforma

Rynki wertykalne

Pokazuje 1 - 9 z 1 produktów Strona 1 / 1
Sortuj według:
Pokazuje 1 - 9 z 1 produktów Strona 1 / 1
Sortuj według:

Epson Print Admin

Epson Print Admin to oparte na serwerze rozwiązanie, które pozwala stworzyć bezpieczne środowisko drukowania, skanowania i kopiowania, wprowadzając uwierzytelnianie użytkowników za pomocą czytników kart, loginów/haseł i kodów PIN.

Chcesz wiedzieć więcej?

Porozmawiaj z jednym z naszych pracowników, aby dowiedzieć się, w jaki sposób obniżyć koszty i pracować wydajniej.